DojazdAdres: ul. Jagiellońska 47/L Sulistrowice


Kliknij, aby zobaczyć mapę dojazdu
Kliknij, aby zobaczyć na witrynie Google Maps

Dojazd do domku dolnego SULIMEK - wjazd od ulicy Irysowej

Jeśli pojadą Państwo trasą na Wałbrzych: w Sobótce kierujemy się na Wiry, Sulistrowiczki. Mijamy Strzegomiany, Będkowice. Za Będkowicami skręcamy w lewo na Sulistrowice (nie mylić z Sulistrowiczkami), jedziemy cały czas główną, asfaltową drogą (ul. Jagiellońska), mijamy prawie całą wieś. Na końcu wsi po lewej stronie znajduje się ostatni budynek (biały, z czerwonym dachem, Jagiellońska 29), a tuż za nim drewniany przydrożny krzyż. Do domu skręcamy w lewo za krzyżem, w ul. Irysową, jedziemy prosto drogą szutrową, po prawej mijając dom w budowie, wzdłuż białego płotu, nigdzie nie skręcamy.Jak to mówią moi goście "prosto w las". Domek znajduje się prawie na końcu tej drogi, po prawej stronie. Brama będzie otwarta.

Jadąc trasą na Kudowę, odbijamy w prawo na Sobótkę. Nie dojeżdżamy jednak do Sobótki, skręcamy na Księgienice, potem na Przemiłów trzymając się głównej drogi, w prawo na Sulistrowice. Mijamy 3 domy, jadąc w dół, po prawej stronie dojeżdżamy do drogi szutrowej (ul. Irysowa). Skręcamy w nią pod bardzo mocnym kątem, a potem prosto do domku.

Dojazd do domku górnego SULIMKA - wjazd od ulicy Jagiellońskiej

Z drogi wałbrzyskiej odbijamy w lewo na Sobótkę. W Sobótce kierujemy się na Wiry, Sulistrowiczki. Mijamy Strzegomiany, Będkowice. Za Będkowicami skręcamy w lewo na Sulistrowice (nie mylić ze Sulistrowiczkami), jedziemy cały czas główną drogą (ul. Jagiellońska), najpierw kierunek Świątniki, potem Przemiłów), mijamy całą wieś. Na końcu wsi po lewej stronie znajduje się ostatni budynek (biały, z czerwonym dachem, Jagiellońska 29). Nadal jedziemy pod górę. Domek znajduje się ok. 300m przed tablicą końcową miejscowości, po lewej stronie (trzeci dom od tablicy).

Autobusem (Polbus) jedziemy do Sulistrowic. Możemy wysiąść na pierwszym przystanku (zaraz za drogowskazem z nazwą Sulistrowice) lub na przystanku przy zalewie. Najlepiej spytać kierowcę. Jeśli wysiądą Państwo na pierwszym przystanku: skręcamy w lewo na Sulistrowice, idziemy cały czas główną asfaltową drogą (ul. Jagiellońska), mijamy całą wieś. Na końcu wsi po lewej stronie znajduje się ostatni budynek (biały, z czerwonym dachem, Jagiellońska 29 - dom do sprzedania), a tuż za nim drewniany przydrożny krzyż. Do domu skręcamy w lewo za krzyżem, ul. Irysowa, idziemy prosto drogą szutrową wzdłuż białego drewnianego płotu, nigdzie nie skręcamy. Jak to mówią moi goście "prosto w las". Domek znajduje się prawie na końcu tej drogi, po prawej stronie. Jeśli wysiądą Państwo przy zalewie. Skręcamy w lewo nad zalew (w którym obecnie nie ma wody), idziemy po tamie, potem cały czas pod górę, nigdzie nie skręcamy, dochodzimy do ul. Jagiellońskiej, skręcamy w prawo, a potem zgodnie ze wcześniejszym opisem.